Energetika in okolje ’25

15. Vrh zelene energetike

10. april, Brdo pri Kranju

Že 10. aprila se udeležite zelo aktualnega Vrha zelene energetike 25, ki vas med prvimi seznanja z novostmi uvajanja obnovljivih virov energije v 2025 in vašimi priložnostmi samooskrbe, hranilnikov in aktivnega odjema.

Srečali boste napredne voditelje in strokovnjake iz energetike in industrije, okoljske strokovnjake ter deležnike, ki se zavedajo priložnosti uvajanja obnovljivih virov energije in večanja energetske neodvisnosti in odpornosti, še zlasti v času radikalnih novih geopolitičnih razmer v Evropi. Poleg tega izbira brezogljičnih virov energije postaja vse bolj poslovna prednost in nuja za obstoj na trgu ter financiranje.

 

udeležencev naših dogodkov

let izkušenj

dogodkov

GOVORCI

Tomislav Tkalec
dr. Tomislav Tkalec, vodja sektorja za obnovljive vire energije, MOPE

Tomislav Tkalec je vodja Sektorja za obnovljive vire energije na Ministrstvu za okolje, podnebje in energijo. Ima več kot 10 letne izkušnje dela na temah obnovljivih virov energije, skupnostnih OVE projektov, decentralizacije proizvodnje električne energije in tudi učinkovite rabe energije, energetske revščine, energetskih politik, participativnih procesov, politične ekologije ter dela na evropskih projektih. Doktoriral je v sklopu programa Varstvo okolja na Univerzi v Ljubljani.

Marjan Eberlinc, Plinovodi
Marjan Eberlinc, direktor, Plinovodi

Marjan Eberlinc je direktor družbe Plinovodi in od leta 2010 predsednik Energetske zbornice Slovenije. Diplomiral je na Fakulteti za strojništvo in se nato zaposlil v inženirski družbi Rudis, kjer je bil zaposlen na vodilnih delovnih mestih in delal na področju energetskih projektov doma in v tujini. Januarja 2000 je v družbi Geoplin prevzel mesto direktorja tehničnega sektorja. V letu 2003 je postal namestnik glavnega direktorja in član uprave, nato pa je leta 2005 postal direktor družbe Geoplin plinovodi, ki se je kasneje preimenovala v družbo Plinovodi.

Erik Potocar
mag. Nada Drobne Popovič, finančna direktorica, Gen energija

Nada je finančna direktorica družbe Gen energija in je magistrica upravnih znanosti. Leta 1996 se je zaposlila v podjetju RLS d.o.o., kjer je leta 2001 postala pomočnica direktorja. Karierno pot je leta 2008 nadaljevala v podjetju SŽ ŽGP d.d., kjer je bila od leta 2009 poslovna direktorica. Leta 2012 je postala direktorica področja za ekonomiko in pozneje še pomočnica generalnega direktorja v podjetju Slovenske železnice d.o.o. Leta 2013 se je zaposlila v Slovenskem državnem holdingu, kjer je oktobra 2015 postala članica uprave odgovorna za korporativno upravljanje kapitalskih naložb, finance, informatiko ter prevzeme in prodajo. Junija 2018 se je zaposlila v podjetju SIJ Acroni d.o.o. na delovnem mestu finančne direktorice. 11. februarja 2020 je postala predsednica uprave družbe Petrol d.d., Ljubljana. Od 1. julija 2024 je kot finančna direktorica članica poslovodstva družbe Gen energija.

Miran Gajsek MNVP Energetika in okolje
mag. Jure Šimic, direktor, HSE Invest d.o.o.

Jure Šimic je iz smeri hidrotehnologije diplomiral na Fakulteti za gradbeništvo in geodezijo. Leta 2007 se je zaposlil v podjetju HSE Invest, kjer je najprej kot inženir sodeloval na projektih Verige HE na spodnji Savi. Sodeloval je pri pripravi strokovnih podlag za Državni prostorski načrt za HE Brežice in Mokrice. Kasneje je sodeloval tudi pri pripravi predinvesticijske faze projekta Veriga HE na srednji Savi. Pri slednjem je sodeloval tudi pri inženiringu predinvesticijske faze in sicer pri pripravi strokovnih podlag za Državni prostorski načrt za HE Renke, HE Trbovlje in HE Suhadol . V podjetju HSE Invest še danes dela kot samostojni inženir na razvojnih projektih v predinvesticijski fazi. Jure Šimic je tudi član v strokovnih združenjih SLOCOLD in Inženirski zbornici Slovenije.

 

 

Mojca Černelč Koprivnikar, Prosperia
Mojca Černelč Koprivnikar, moderatorka, Prosperia

Ustvarjalka in voditeljica številnih naprednih in inovativnih strokovnih dogodkov ter omizij, predavateljica in strokovnjakinja za energetiko ter ustanoviteljica in direktorica podjetja Prosperia. Verjame v ustvarjalno moč inovativnosti in rasti posameznikov ter organizacij z naprednimi strokovnimi dialogi in povezovanji.

Uroš Blažica
Gregor Srpčič, vodilni inženir za SMR in razvoj jedrskih tehnologij, GEN energija, d.o.o.

Gregor ima 10 let izkušenj kot asistent na Fakulteti za energetiko, kjer je sodeloval pri razvoju, raziskavah in izobraževanju. Aktivno je delal na evropskih projektih s področja e-mobilnosti in trajnosti, kjer je prispeval k razvoju inovativnih energetskih rešitev. Zaposlen je v GEN energiji, kjer je uspešno zaključil intenzivno usposabljanje Teorija jedrskih elektrarn. Kot inženir v Sektorju za nove jedrske objekte je sodeloval pri nastajanju predloga pobude za JEK2, od januarja 2025 opravlja funkcijo Vodilnega inženirja za SMR in razvoj jedrskih tehnologij, kjer vodi projekte s področja implementacije SMR v Sloveniji.

Uroš Blažica
Uroš Blažica, predsednik uprave Elektro Primorska in predsednik skupščine GIZ DEE
Uroš Blažica vodi Elektro Primorska od leta 2012. Poklicne izkušnje si je večinoma nabiral v komerciali in marketingu oziroma prodaji, čeprav je po osnovni izobrazbi diplomirani inženir elektrotehnik – elektronik. Po končanem študiju se je zaposlil v Adria avtu v Novi Gorici in nato še dobro desetletje delal v podružnici British Petroliuma, kjer je pridobil večino znanja s področja marketinga in prodaje. Po nabiranju izkušenj v prodajni mreži v Sloveniji in širše je nato nekaj časa delal kot vodja razvoja vzhajajočih trgov Vzhodne Evrope in sodeloval pri razvoju prodajne mreže v Južni Evropi. Po odprtju podjetja v Srbiji je bil nekaj časa tudi direktor tega podjetja. Iz naftne industrije je prešel k Telekomu Slovenija, kjer je sprva delal kot vodja poslovne enote v Novi Gorici, in nato še nekaj let kot direktor prodaje. Po združitvi Telekoma in Mobitela je prevzel vodenje segmenta ključnih kupcev, njegov zadnji večji projekt pred prihodom v Elektro Primorsko pa je bil gradnja brezžičnega omrežja v Ljubljani.
mag. Tina Sersen
dr. Tomaž Štokelj, generalni direktor, HSE

Dr. Tomaž Štokelj je svojo karierno pot začel kot elektroinženir v Soških elektrarnah Nova Gorica. Na prelomu tisočletja je sodeloval pri vzpostavitvi trga z električno energijo, med leti 2002 in 2017 pa je bil izvršni direktor trženja HSE. Po odhodu iz HSE je vodil projekte za različne družbe s področja energetike. Leta 2021 je postal direktor strateškega upravljanja portfeljev družbe Gen-I, od novembra 2022 pa je generalni direktor Holdinga Slovenske elektrarne, največjega slovenskega proizvajalca in trgovca z električno energijo ter nosilca zelene preobrazbe slovenske energetike.

Prosperia govorec
Žiga Pižorn, direktor prodaje energije in rešitev, Petrol

Žiga Pižorn je direktor prodaje energije in rešitev v skupini Petrol. Leta 2014 je magistriral na KTH Royal Institute of Technology v Stockholmu na Švedskem iz področja trajnostnega energetskega inženiringa. V Petrolu je najprej kot inženir bil vodja razvoja prodajnih projektov, kjer je pokrival razvoj energetskih prenov in upravljanja ter sončnih elektrarn. Kasneje je prevzel vodenje prodaje energije in rešitev v segmentu kupcev B2B in B2G za celotno JV regijo.

Miran Gajsek MNVP Energetika in okolje
mag. Miran Gajšek, državni sekretar, Ministrstvo za naravne vire in prostor

Miran Gajšek je po izobrazbi magister prostorskega in urbanističnega načrtovanja.
Na svoji poklicni poti je deloval na številnih področjih, povezanih s prostorskim načrtovanjem. Med drugim je bil mladi raziskovalec na Urbanističnem inštitutu Republike Slovenije, kasneje pa zaposlen na Ministrstvu za okolje in prostor – Uradu RS za prostorsko planiranje, na Oddelku za regionalno prostorsko planiranje. Ob prelomu tisočletja je nastopil službo direktorja Zavoda za planiranje in izgradnjo Mestne občine Celje. V nadaljevanju je bil načelnik Oddelka za urejanje okolja na Mestni občini Ljubljana. Nazadnje je delal na Mestni občini Celje kot vodja Oddelka za okolje, prostor in komunalo.

Prosperia govorec
mag. Igor Steiner, vodja oddelka Energetika in ekologija, INEA
Mag. Igor Steiner je vodja oddelka Energetika in ekologija v podjetju INEA, kjer je zaposlen vse od njene ustanovitve leta 1987, ko se je odcepila od Instituta Jožef Stefan z namenom prenašanja raziskovalnih dosežkov v industrijo. Kot avtor in soavtor strokovnih del na področju vodenja procesov in upravljanja z energijo je že celo kariero tesno povezan z razvojno-raziskovalno dejavnostjo. Trenutno koordinira evropski RR projekt GIFT, ki s 17 partnerji iz 7 evropskih držav razvija nove rešitve za energetsko učinkovitost, prožnost in neodvisnost geografskih otokov s poudarkom na medsektorskem povezovanju.
Prosperia govorec
Sebastijan Uršič, Vodja projektne tehnologije, Energetika in okolje, INEA

Sebastijan Uršič je specialist tehnologije vodenja industrijskih procesov z več kot 20-letnimi izkušnjami na področju energetike, pametnih omrežij in kibernetske varnosti. Trenutno kot vodja projektne tehnologije v podjetju INEA vodi slovenske in mednarodne projekte s poudarkom na energetski učinkovitosti, optimizaciji aktivnega odjema in razvoju naprednih industrijskih rešitev. Aktivno sodeluje pri evropskih raziskovalnih projektih, kot sta LEAP-RE in FEVER, kjer prispeva k razvoju pametnih energetskih sistemov.

Njegova strokovna pot vključuje tudi sistemsko integracijo pametnih omrežij ter vodenje varnostnih strategij v telekomunikacijskih omrežjih. Njegovo delo je usmerjeno v inovacije na področju digitalizacije energetskih sistemov, kibernetske varnosti ter razvoj in implementacijo rešitev v industrijskih okoljih.

 

prof. dr. Marko Topič
Nina Hojnik, direktorica, Združenje slovenske fotovoltaike
Mojca Markizeti
Jurij Klančnik, direktor področja za obratovanje, ELES

Glavno področje njegovega dela se nanaša na obratovanje elektroenergetskega sistema in trg z električno energijo, predvsem v povezavi z dodeljevanjem čezmejnih prenosnih zmogljivosti in nakupom ustreznih sistemskih storitev. Aktiven je tudi v mednarodnih telesih, in sicer kot član ENTSO-E General Assembly, CORE HLM, NBI SC, TSCNET itd. V iEnergiji sodeluje pri temi Zanesljivost obratovanja prenosnega omrežja.

Blaz Jantol
Vesna Ložak Polanec, odvetnica, odvetniška družba Ketler in partnerji
Tomislav Tkalec
dr. Tatjana Zagorc, direktorica, GZS-ZKŽP

dr. Tatjana Zagorc je direktorica GZS – Zbornice kmetijskih in živilskih podjetij. Leta 2001 je doktorirala na Biotehniški fakulteti UL iz področja biotehnologije. Študirala v Nemčiji na Univerzi dežele Saarland na Inštitutu za uporabno mikrobiologijo in na Madžarskem na sedanji Corvinus University of Budapest na Oddelku za mikrobiologijo in biotehnologijo. Aktivna je v evropskih projektih s področja prenosa inovacij in znanj v živilstvu in kmetijstvu. Je strokovna gostja na številnih domačih in tujih srečanjih, okroglih mizah in konferencah. Interes in stališča članov zastopa tudi v številnih odborih, nadzornih odborih, delovnih skupinah, forumih in posvetovalnih telesih ministrstev.

David Germovšek
dr. Anamarija B. Bračič, direktorica divizije za energetiko, GP sistemi

Dr. Anamarija Borštnik Bračić, MBA, ustanoviteljica in direktorica divizije za energetiko v podjetju GP sistemi, je doktorica fizike in magistrica poslovodenja in organizacije. V začetku svoje poklicne poti je kot predavateljica fizike poučevala na Univerzi v Ljubljani, nazadnje kot docentka za fiziko na Fakulteti za strojništvo. V podjetju GP sistemi usmerja aktivnosti v razvoj, izdelavo in zagon naprav za soproizvodnjo elektrike in toplote iz zelenih in  trajnostnih goriv, kot so lesni ostanki, odpadni les, blata in nevarni odpadki. GP sistemi naprave gradi v Sloveniji ter tudi v drugih državah Evropske unije in Balkana.

 

Prosperia govorec
Marjan Volpe, direktor, SICO d.o.o.

Marjan Volpe je direktor podjetja SICO d.o.o. in večinski lastnik podjetij SICO d.o.o. in ROBUST d.o.o.. Svojo kariero je začel v podjetju SIP Šempeter, kjer je dobil priložnost postati direktor invalidskega podjetja SIP-SICO, hčerinske družbe podjetja SIP d.d., ki se je kasneje razvila v samostojno podjetje, ki se ukvarja s preoblikovanjem pločevine. Ima več kot 35 let delovnih izkušenj na področju vodenja poslovnih enot in podjetij, korporativnega upravljanja, ekonomije, plačilnih sistemov, financiranja in naložb. Uspešno je vodil odbojkarski klub SIP Šempeter in institucije lokalne skupnosti Petrovče. Sedaj opravlja funkcijo podpredsednika Kluba podjetnikov žalske občine.

Silhueta
dr. Tanja Pucelj Vidovič, vodja sektorja za presojo vplivov na okolje, MOPE

Dr. Tanja Pucelj Vidović je po poklicu pravnica, ki se s (pravnimi) vprašanji umeščanja v prostor in varovanja okolja ukvarja že od začetka svoje kariere.  Na tem področju je (so)avtorica več člankov in monografij. Po opravljenem pravosodnem izpitu je bila prvih deset let zaposlena na Inštitutu za javno upravo pri Pravni fakulteti v Ljubljani,  nato pa je bila na nekdanjem Ministrstvu za okolje in prostor (v Službi za sistem okolja in prostora oziroma Direktoratu za okolje) zadolžena za pripravo predpisov in sistemska vprašanja. Temu je sledila zaposlitev na Direktoratu za energijo, v okviru katere je bila kot soavtorica zadolžena tudi za pripravo Zakona o uvajanju naprav za proizvodnjo električne energije iz obnovljivih virov energije. Trenutno je zaposlena na Direktoratu za okolje, v Sektorju za okoljske presoje, ki je zadolžen za izvajanje celovite presoje vplivov na okolje, sodelovanje v postopku oziroma izvajanje presoje vplivov na okolje in t.i. predhodne postopke.

 

Bostjan Gregorc
Uroš Vajgl, državni sekretar, MOPE

Uroš Vajgl je univerzitetni diplomirani ekonomist. Kariero je začel leta 2002 v Službi Vlade RS za evropske zadeve, kjer je bil med drugim koordinator pogajanj o večletnem finančnem okviru EU. Med slovenskim predsedovanjem Svetu EU leta 2008 je usklajeval priprave zasedanj Sveta za splošne zadeve in Evropskega sveta. Deloval je tudi na Zveznem ministrstvu za finance v Berlinu ter kot Namestnik Stalnega predstavnika RS pri EU (2009–2013), kjer je pokrival tudi energetsko, okoljsko in podnebno politiko.

Po vrnitvi v Slovenijo je na Ministrstvu za okolje vodil Sektor za okolje in podnebne spremembe ter bil namestnik generalne direktorice. Bil je vodja slovenske delegacije na pariški podnebni konferenci 2015. Leta 2018 je prestopil na Ministrstvo za zunanje zadeve, od leta 2020 pa ponovno deluje na Stalnem predstavništvu RS pri EU. Med predsedovanjem Svetu EU 2021 je vodil mehanizem za odziv na krize in koordiniral krepitev odpornosti.

mag. Damjan Seme
mag. Damjan Seme, generalni direktor, DEM

mag. Damjan Seme, generalni direktor, DEM.

PROGRAM

PROGRAM

8.15

Registracija in sprejem udeležencev ob kavi

9.00

NOVOSTI OBNOVLJIVIH VIROV ENERGIJE
Moderatorka: Mojca Černelč Koprivnikar, Prosperia

Uvodni nagovor
Podnebni cilji dekarbonizacije in obnovljivi viri energije,
Uroš Vajgl, MOPE

NOVOSTI OBNOVLJIVIH VIROV ENERGIJE IN OMREŽIJ
Novosti s področja obnovljivih virov energije (ZSROVE 1),
dr. Tomislav Tkalec, MOPE
Omizje

Brez dlake na jeziku o dekarbonizaciji in omrežjih
Govorci: dr. Anamarija B. Bračič, GP Sistemi, dr. Jurij Klančnik ELES, mag. Damjan Seme, DEM

10.35

HRANILNIKI, OBNOVLJIVI VIRI IN INDUSTRIJA
Kako v industriji maksimirati skupne koristi sončne elektrarne in baterijskega hranilnika?,
Sebastijan Uršič, INEA
Volatilnost na energetskih trgih, kako z energetskimi rešitvami spremeniti tveganja v priložnosti,
Žiga Pižorn, Petrol
Kako se investicija v fotovoltaiko še vedno izplača?,
Nina Hojnik, Združenje slovenske fotovoltaike

11.20

Odmor za mreženje ob pogostitvi

11.50

Omizje
Kako lahko integrirani pristopi prinašajo prihranke in dekarbonizacijo?
Govorci: mag. Igor Steiner, INEA, Nina Hojnik, Združenje slovenske fotovoltaike, Marjan Volpe, SICO


12.20

KAKO OD KATASTROFE DO USPEHA PRI UMEŠČANJU V PROSTOR?
Umeščanje energetskih objektov v prostor,
Jure Šimic, HSE Invest
Izzivi investitorjev v upravnih postopkih v Sloveniji in v regiji,
Vesna Ložak Polanec, odvetniška družba Ketler in partnerji


Interaktivna razprava
Kako se z umeščanjem premaknitii iz katastrofe?
dr. Tanja Pucelj Vidovič, MOPE, Jure Šimic, HSE Invest, Vesna Ložak Polanec,
odvetniška družba Ketler in partnerji

13.15

Odmor za kosilo in mreženje

14.05

Energetizirajmo se!

14.20

PRIMERI – ZELENE ENERGETSKE REŠITVE IN OVE
Razvoj področja malih modularnih reaktorjev v Sloveniji (SMR),
Gregor Srpčič, GEN energija
Odpadki in energija – spregledani potencial,
dr. Tatjana Zagorc, direktorica, Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij, GZS

14.45

RAZVOJ OVE V SLOVENIJI IN REGIJI – KAKO URESNIČITI AMBICIOZNE CILJE?
Okrogla miza
Kaj moramo spremeniti, da bo Slovenija vodilna v zeleni energiji?
Govorci: Uroš Blažica, GIZ DEE, Marjan Eberlinc, Plinovodi, Mag. Miran Gajšek, MNVP,
mag. Nada Drobne Popovič, GEN energija, dr. Tomaž Štokelj, HSE

16.00

Zaključek Vrha in druženje udeležencev
*Organizator si pridržuje pravico do sprememb

manj

VTISI UDELEŽENCEV

POKROVITELJI

Zlati pokrovitelj:
INEA logo
Zlati pokrovitelj:
INEA logo
Srebrni pokrovitelj:
GIZ DEE logo Prosperia
Srebrni promotor:
Eles Prosperia logo
Bronasti pokrovitelj:
GEN energija logo Prosperia
Bronasti promotor:
Sponzor plinovodi
Pokrovitelj:
Eles Prosperia logo
 Mali pokrovitelj:
Eles Prosperia logo
Mali promotor:
GEN energija logo Prosperia
Mali promotor:
Sponzor plinovodi
Mali promotor:
Eles Prosperia logo
Mali promotor:
Eles Prosperia logo
Mali promotor:
Eles Prosperia logo
Organizator:
Prosperia logotip
Medijski pokrovitelj:
Naš stik
Podpornik:
CIGRE CIRED logo

IZJAVE UDELEŽENCEV

“Energetika in okolje je zelo pomemben dogodek v luči zelenega prehoda in smernice, ki smo jih oblikovali za Slovenijo so skladne z EU smernicami. Zelo pomembno je, da bomo vlagali v kadre, kajti zelenega preboja ne bo, če ne bo kadrov. In v tej luči tudi Prosperia prispeva svoj delež.”

dr. Marko Topič, Fakulteta za elektrotehniko, UL

“Tako kot sam REPowerEU, ki je bil objavljen 18. maja, je tudi sam dogodek Energetika in okolje 22 oz. Prosperia prava nova energija, ki pomaga, da vse skupaj premikamo.”

mag. Erik Potočar, Ministrstvo za okolje, podnebje in energijo

“Kar se tiče današnje razprave na EO23 lahko rečem, da sem izredno pozitivno presenečen, ker smo se končno začeli pogovarjati o realnih in pravih stvareh. Vemo, da je pred nami zahteva o izredno velikem priključevanju obnovljivih virov energije do leta 2030 in vprašanje, kako zagotoviti primerno strukturo. Verjamem oziroma prepričan sem, da je bilo danes na to temo podanih kar nekaj pozitivnih in pravih odgovorov.
Tovrstni dogodki nas povezujejo in so tudi priložnost, da širša javnost, predvsem strokovna, izve, da komunikacije teče, da se povezujemo in da iščemo skupne rešitve.”

mag. Boris Kupec, Elektro Celje

“Današnji dogodek EO22 je bil narejen ob ravno pravem času.”

dr. Tomaž Žagar, Skupina GEN

“Pozdravljam to, da na vaših dogodkih vedno slišimo več različnih mnenj. Dobro je, da slišimo tudi alternativna mnenja, ker bomo le tako napredovali in dosegli ali vsaj poskušali doseči tisto optimalno varianto, ki nas bo peljala naprej.”

Jošt Štrukelj, MBA, Sonce in Suncontract

“Super dogodek. Vedno sem vesela druženja z energetiki in tudi s strokovnjaki z drugih področij. Dogodki, kot je današnji so potrebni, da si da si izmenjamo mnenja in da vidimo, kje so glavni izzivi, ki jih moramo nasloviti in preseči.”

mag. Tina Seršen, Ministrstvo za okolje, podnebje in energijo

“Energetika in regulativa ‘23 je bila lepa izkušnja, lepa izmenjava mnenj; od tega, da smo videli, kakšni so cilji in kaj se dogaja na strateškem nivoju, do tega, da smo videli neposredne izkušnje nas, ki delamo projekte in se vsak dan soočamo z izzivi ter pokušamo te projekte realizirati, da bi prišli do ciljev, ki smo si jih skupaj postavili. “

Borut Bizjak, Petrol

“Pohvalil bi dogodek Energetika in okolje ’23, bil je odlično časovno organiziran. Različne razprave so bile na mestu, pokrivale so širok spekter vsebin in mislim, da je vsak poslušalec lahko izvedel tisto, kar ga je zanimalo. Odnesel sem kar nekaj novega, predvsem iz teh mehkih veščin, s področja standardizacije, pregled okvirjev legislative v okviru ESG-ja in tudi zanimive primere, kako se tega izziva lotevajo podjetja na področju elektro gospodarstva.”

dr. Blaž Peternel, SmartIS

“Hvala za organizacijo še enega odličnega dogodka.”

Udeleženka, Energetika in okolje 22

PRIJAVITE SE

Ekipam s 3 udeleženci ali več iz iste organizacije ob hkratni prijavi nudimo 10 % popust na veljavno kotizacijo. Zaposlenim v lokalnih skupnostih, na fakultetah in v NVO nudimo 30 % popusta.

22 % DDV ni vključen v ceno.

Preverite ugodne popuste za skupinske vstopnice in NVO, občine in fakultete.

Oglasni banner GIZ
Oglasni banner GIZ
Oglasni banner GIZ
Oglasni banner GIZ

Organizacije, s katerimi smo že sodelovali:

PRIZORIŠČE

Dogodek Energetika in okolje ’25 bo potekal v živo na Brdu pri Kranju.

Prijava na novice




*Polja, označena z zvezdico, so obvezna



POSTANI POKROVITELJ

 

Pišite nam na info@prosperia.si ali nas pokličite na 031 717 599 za možnosti pokroviteljstva in skupaj bomo izbrali pokroviteljstvo, ki najbolje podpre vaše poslovne cilje.

Postani sponzor ikona KONTAKTIRAJTE NAS

Prijava na novice




*Polja, označena z zvezdico, so obvezna